We work to capture your emotions in a way that is full of aesthetics and sensitivity. We show what you might not see without us.

If You are here, that means You are looking for someone who will immortalize the most important moment of Your life in a charismatic and extraordinary, emotional way. We are inspired by people and their emotions. We meet You  and we tell Your story in the way that we can do the best. We are working to catch Your emotions in the way with full of aestetics and sensitivity. We are showing things which You couldn’t see without us.

We are dynamically developing team, which deals with making paintings. We are from Bydgoszcz, we work in the whole country and abroad. We are largely inspired by nature. We could write a lot about the way we work, but in the fastest way , You can feel our style by looking in our portfolio. As Studio Element we cooperate with other photographers and cameraman too. From love to movies and photography, we create our own and commercials projects. To meet Your expectations, we treat every single story like an individual challenge. We’re always willing to work creatively and cooperate with interesting people.

How we work

O nas przez Was

“Talent to jedno, kreatywność to drugie, pasja – trzecie. Dziewczyny są genialnym połączeniem wszystkich tych elementów (!) dzięki którym powstają cuda!
Ich bezgraniczną pomysłowość widać w każdym ujęciu. Gosia i Jagoda kochają to co robią. Nie ma dla nich rzeczy niemożliwych, co więcej – przerastanie oczekiwań to ich specjalność.
Z ręką na sercu mogę polecić Studio Element do udokumentowania najważniejszych uroczystości w życiu! ?”

Natalka

“Polecam!!! Dziewczyny są przesympatyczne, z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Każda współpraca że Studiem Element układała się fenomenalnie. A efektem tego są cudowne zdjęcia i bajeczny film.”

Agnieszka

“Zdecydowanie polecam współpracę ze studiem Element. Ogromne zaangażowanie dziewczyn sprawia, że wszystkie zlecenia (foto i video) realizowane są w pełni profesjonalnie. Na duży plus zasługuje kontakt z klientem, który zawsze był na najwyższym poziomie i w przyjaznej atmosferze. Od pierwszych chwil czuje się, że dla dziewczyn jest to ogromna pasja, a połączona z profesjonalizmem daje genialne rezultaty. Jeśli szukasz odpowiedzialnej ekipy foto i video to właśnie Gosia i Jagoda są brakującym ELEMENTem Twojego ślubu i wesela “Rafał”Wybór Studio Element okazał się strzałem w dziesiątkę! ? Klip bawi i wzrusza – Jagoda uchwyciła wszystkie emocje, które towarzyszyły nam w tym dniu. A zdjęcia Gosi, szczególnie te z pleneru, przeszły nasze najśmielsze oczekiwania! Dziękujemy za profesjonalne i przyjzne podejście! Mamy nadzieję, że pracowało się Wam z nami (choć w połowie) tak dobrze, jak nam z Wami 😉 Ciężko jest wyrazić słowami jak wdzięczni jesteśmy za efekty Waszej pracy ❤”

Ania

“Każdy może pstrykać zdjęcia,ale potrzeba wiedzy i umiejętności,żeby paszczak wyszedł na nich dobrze. Ja wyszedłem,więc polecam! Bardzo profesjonalnie wykonana usługa,szybko,sprawnie i do tego w miłym towarzystwie,nic tylko korzystać.”
Tomek
“gorąco polecam dziewczyny.. super pozytywne i otwarte. bardzo komunikatywne i zaangażowane w to co robią na pewno do zobaczenia ?”

Dorota

“Dziewczyny są CUDOWNE! Pełen profesjonalizm, super kontakt i podejście do pracy, dzięki Wam stres który towarzyszył nam w tym dniu po Waszym przyjeździe spadł do zera:)! Piękne kadry, świadomość tego co dobrze wygląda jak to podkreślić i ukazać, bardzo swobodnie się czuliśmy i była to dla nas czysta przyjemność! Przepiękny album, jakość zdjęć i video, jesteśmy zachwyceni i z pewnością spotkamy się jeszcze nie raz! Najlepsza decyzja jaką podjęliśmy aby to właśnie Gosia i Jagoda były z nami w tym wyjątkowym dniu. Dziękujemy!?”

Olka

Serdecznie polecamy Studio Element ? niesamowita sympatia dziewczyn, pełen profesjonalizm, kultura osobista ! świetnie się z Wami współpracowało ? to dla nas wielka przyjemność spotkać Was na naszej muzycznej drodze 🙂 pozdrawiamy ?
Przemek
“Serdecznie polecam, sesja ślubna wyszła przepięknie, dziewczyny nawet niekorzystną aurę pogody potrafią obrócić w atut. Zdjęcia zachwyciły wszystkich !”

Daria

“Zdecydowanie polecam współpracę ze studiem Element. Ogromne zaangażowanie dziewczyn sprawia, że wszystkie zlecenia (foto i video) realizowane są w pełni profesjonalnie. Na duży plus zasługuje kontakt z klientem, który zawsze był na najwyższym poziomie i w przyjaznej atmosferze. Od pierwszych chwil czuje się, że dla dziewczyn jest to ogromna pasja, a połączona z profesjonalizmem daje genialne rezultaty. Jeśli szukasz odpowiedzialnej ekipy foto i video to właśnie Gosia i Jagoda są brakującym ELEMENTem Twojego ślubu i wesela “

Rafał

“Wybór Studio Element okazał się strzałem w dziesiątkę! ? Klip bawi i wzrusza – Jagoda uchwyciła wszystkie emocje, które towarzyszyły nam w tym dniu. A zdjęcia Gosi, szczególnie te z pleneru, przeszły nasze najśmielsze oczekiwania! Dziękujemy za profesjonalne i przyjzne podejście! Mamy nadzieję, że pracowało się Wam z nami (choć w połowie) tak dobrze, jak nam z Wami 😉 Ciężko jest wyrazić słowami jak wdzięczni jesteśmy za efekty Waszej pracy ❤”

Anka