Pracujemy tak, aby uchwycić Wasze emocje w sposób pełen estetyki i wrażliwości . Pokazujemy to, czego bez nas moglibyście nie dostrzec.

Jeśli tu jesteście to znaczy, że szukacie kogoś kto uwieczni najważniejsze chwile z Waszego życia w sposób charyzmatyczny i niezwykle emocjonalny. Inspirują nas ludzie i ich emocje. Poznajemy Was i opowiadamy Wasze historie najlepiej jak tylko potrafimy.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się zespołem, zajmującym się sztuką tworzenia obrazu. Pochodzimy z Bydgoszczy, działamy na terenie całego kraju, jak i poza jego granicami, a naszym twórczym domem jest studio w centrum miasta, przy ul. Marcinkowskiego 22 w Bydgoszczy. Nasze inspiracje czerpiemy w dużej mierze z natury, stąd większość plenerów realizujemy chodząc “po krzakach”. Dużo mogłybyśmy pisać o tym jak tworzymy, ale nasz styl możecie najszybciej wyczuć zaglądając do portfolio. Jako Studio Element współpracujemy również z innymi fotografami i filmowcami. Z zamiłowania do filmu i fotografii, kreujemy projekty własne oraz komercyjne. Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom, każdą historię traktujemy jako indywidualne wyzwanie. Jesteśmy zawsze chętne do kreatywnego działania i współpracy z ciekawymi ludźmi!

Tak pracujemy

O nas przez Was

“Talent to jedno, kreatywność to drugie, pasja – trzecie. Dziewczyny są genialnym połączeniem wszystkich tych elementów (!) dzięki którym powstają cuda!
Ich bezgraniczną pomysłowość widać w każdym ujęciu. Gosia i Jagoda kochają to co robią. Nie ma dla nich rzeczy niemożliwych, co więcej – przerastanie oczekiwań to ich specjalność.
Z ręką na sercu mogę polecić Studio Element do udokumentowania najważniejszych uroczystości w życiu! ?”

Natalka

“Polecam!!! Dziewczyny są przesympatyczne, z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Każda współpraca że Studiem Element układała się fenomenalnie. A efektem tego są cudowne zdjęcia i bajeczny film.”

Agnieszka

“Zdecydowanie polecam współpracę ze studiem Element. Ogromne zaangażowanie dziewczyn sprawia, że wszystkie zlecenia (foto i video) realizowane są w pełni profesjonalnie. Na duży plus zasługuje kontakt z klientem, który zawsze był na najwyższym poziomie i w przyjaznej atmosferze. Od pierwszych chwil czuje się, że dla dziewczyn jest to ogromna pasja, a połączona z profesjonalizmem daje genialne rezultaty. Jeśli szukasz odpowiedzialnej ekipy foto i video to właśnie Gosia i Jagoda są brakującym ELEMENTem Twojego ślubu i wesela “Rafał”Wybór Studio Element okazał się strzałem w dziesiątkę! ? Klip bawi i wzrusza – Jagoda uchwyciła wszystkie emocje, które towarzyszyły nam w tym dniu. A zdjęcia Gosi, szczególnie te z pleneru, przeszły nasze najśmielsze oczekiwania! Dziękujemy za profesjonalne i przyjzne podejście! Mamy nadzieję, że pracowało się Wam z nami (choć w połowie) tak dobrze, jak nam z Wami 😉 Ciężko jest wyrazić słowami jak wdzięczni jesteśmy za efekty Waszej pracy ❤”

Ania

“Każdy może pstrykać zdjęcia,ale potrzeba wiedzy i umiejętności,żeby paszczak wyszedł na nich dobrze. Ja wyszedłem,więc polecam! Bardzo profesjonalnie wykonana usługa,szybko,sprawnie i do tego w miłym towarzystwie,nic tylko korzystać.”
Tomek
“gorąco polecam dziewczyny.. super pozytywne i otwarte. bardzo komunikatywne i zaangażowane w to co robią na pewno do zobaczenia ?”

Dorota

“Dziewczyny są CUDOWNE! Pełen profesjonalizm, super kontakt i podejście do pracy, dzięki Wam stres który towarzyszył nam w tym dniu po Waszym przyjeździe spadł do zera:)! Piękne kadry, świadomość tego co dobrze wygląda jak to podkreślić i ukazać, bardzo swobodnie się czuliśmy i była to dla nas czysta przyjemność! Przepiękny album, jakość zdjęć i video, jesteśmy zachwyceni i z pewnością spotkamy się jeszcze nie raz! Najlepsza decyzja jaką podjęliśmy aby to właśnie Gosia i Jagoda były z nami w tym wyjątkowym dniu. Dziękujemy!?”

Olka

Serdecznie polecamy Studio Element ? niesamowita sympatia dziewczyn, pełen profesjonalizm, kultura osobista ! świetnie się z Wami współpracowało ? to dla nas wielka przyjemność spotkać Was na naszej muzycznej drodze 🙂 pozdrawiamy ?
Przemek
“Serdecznie polecam, sesja ślubna wyszła przepięknie, dziewczyny nawet niekorzystną aurę pogody potrafią obrócić w atut. Zdjęcia zachwyciły wszystkich !”

Daria

“Zdecydowanie polecam współpracę ze studiem Element. Ogromne zaangażowanie dziewczyn sprawia, że wszystkie zlecenia (foto i video) realizowane są w pełni profesjonalnie. Na duży plus zasługuje kontakt z klientem, który zawsze był na najwyższym poziomie i w przyjaznej atmosferze. Od pierwszych chwil czuje się, że dla dziewczyn jest to ogromna pasja, a połączona z profesjonalizmem daje genialne rezultaty. Jeśli szukasz odpowiedzialnej ekipy foto i video to właśnie Gosia i Jagoda są brakującym ELEMENTem Twojego ślubu i wesela “

Rafał

“Wybór Studio Element okazał się strzałem w dziesiątkę! ? Klip bawi i wzrusza – Jagoda uchwyciła wszystkie emocje, które towarzyszyły nam w tym dniu. A zdjęcia Gosi, szczególnie te z pleneru, przeszły nasze najśmielsze oczekiwania! Dziękujemy za profesjonalne i przyjzne podejście! Mamy nadzieję, że pracowało się Wam z nami (choć w połowie) tak dobrze, jak nam z Wami 😉 Ciężko jest wyrazić słowami jak wdzięczni jesteśmy za efekty Waszej pracy ❤”

Anka